Satın Al

Türkiye’de bir ilk yaratan Astropaycard.net sizlere piyasadaki diğer firma fiyatlarini karşılaştırıp en ucuz astropay kartı satın almanızı sağlıyor.

Sanal ödemelerin kolaylıkla gerçekleştirilmesi ve kullanıcının ödemelerini rahat bir zeminde yapmasını sağlaması, astropaycard.net ile artık çok daha kolay. En ucuz astropay kart satın almak için yapmanız gereken tek şey fiyatlar bölümünden ihtiyacınız olan kartı satın almak olacaktır.

Ödeme seçenekleri:

Sitemizden astropay kart satın alırken mobil ödeme veya kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır. Diğer ödeme seçeneklerinin aktif olduğunda tarafınıza bilgi sunulmasını istiyorsanız, aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı beğenmeniz yeterli olacaktır.

Astropay satın alma hakkında detaylı bilgi edinmek ve sormak istediğiniz sorulara kısa sürede cevap almak için sağ alt köşede yer alancanlı destek sayfasını kullanabilirsiniz.

Not: Aşağida Sosyal medya sayfamızdan birini paylaşan müşterilerimiz EPAY ‘da çekiliş hakkı kazanıp 250€ değerindeki ”Astropay kart hediye” verilmektedir.