Kurumsal

İngiltere merkezli elektronik para kartı üreticisi tarafından üretilerek dünya genelinde 25,000’e yakın ödeme gerektiren internet sitesinde kullanılabilen Astropay, Türkiye’de de T.C kanunlarına uygun hareket eden internet sitelerinde kullanılabilmektedir. GÜLAL E TİCARET VE YAPIMCILIK LİMİTED ŞİRKETİ olarak müşterilerimize sağlıklı bir şekilde hizmet sunmayı misyon edindiğimizi söyleyerek, aşağıdaki hatırlatmalarda bulunmak istiyoruz.

  • Astropay kart, sanal ödemeleri kolaylaştırmak için kullanılan ön ödemeli alternatif para kartıdır. Kart ile yasal olmayan (kumar, bahis, şans oyunları) yerlerde ödeme yapılması yasaktır. Bu yönde kullanım yapan kişilerin sorumluluğu firmamıza ait olmayıp tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

Bayilik başvurusunda bulunanların aşağıdaki kurallara uygun şekilde başvurmalarını önemle arz ediyoruz.

  • Başvuru yapan kişinin vergi mükellefi olması
  • T.C kanunlarına aykırı bir web sitesine sahip olmaması
  • Yasal yönlerden astropay satışı yapmak için herhangi bir engelinin olmaması.

Yukarıda belirtilen şartlara uygun bir profile sahipseniz, kişisel bilgilerinizi müşteri temsilciliğimiz ile paylaşın. Bilgileriniz, bir sonraki ödeme ve kart alışverişinde daha hızlı ulaşmak ve kampanyaları paylaşmak adına saklı tutulmaktadır. GÜLAL E TİCARET VE YAPIMCILIK LİMİTED ŞİRKETİ olarak “müşteri gizliliği” konusunda hassas davrandığımızı bildirmek istiyoruz. Kişisel veriler, 3. Şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.