Astropay Nedir?

Astropay Dijital ortamda, 16 haneli PİN kodu ve ek güvenlik olarak CVV kodu ile üretilen sanal ödeme kartdır.

Tek sefer kullanım özelliği ile ön plana çıkıyor. 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ şeklinde üretilen kartlar, fiziki olmayıp sanal üzerinden gönderilen kuponlardır.

SMS veya belirtilen e-mail adresine gelen astopay kuponu ile alışveriş yapılacak sitenin “ödeme” bölümüne gelinerek “ödeme tipi” olarak “ön ödemeli kart” seçildikten sonra ilgili haneye satın alınan PİN kodu ve CVV numarası girilerek kullanılabiliyor. Kart PİN kodu, üretici firma dahil kimse tarafından bilinmemektedir. Kullanıcının eline ulaştıktan sonra da SMS ve maili silmeleri, güvenlikleri adına daha iyi olacaktır.

Astropay kart nasıl alınır?

İngiltere merkezli bir şirketin üretimini üstlendiği astropayi  sitemizin üst menülerinden Astropay fiyatları bölümünü tıklayarak satın almak istediğiniz kartı seçerek “sipariş ver” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır veya “canlı destek” sayfamızdan da destek alarak sipariş verebilirsiniz.

Astropay nerelerde geçer?

Her geçen gün daha da büyüyen sanal alışveriş sektörü, sadece ürün alışverişleri ile sınırını korumuyor. Online oyun, IOS ve Adnroid uygulama ve teknoloji alanının birçok noktasında artık yaygın bir şekilde siteler ön plana çıkıyor. Astropay kart, tüm bu alanlarda ve daha fazlasına geçerli olan güvenli ödeme ağıdır. Dünya genelinde 30,000’i aşkın web sitede, ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapmak için elektronik ödeme kartından yararlanabilirsiniz.

Astropay avantajları nelerdir?

Kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşan ve her alanda kullanılabilme özelliğini geliştiren astropay, avantajları ile kullanıcılarının alışveriş dünyasından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyor. Saymakla bitmeyen avantajlarından en önemlileri ise şunlardır;

  • Alışveriş yaparken kişisel bilgilerinizi vermenize gerek kalmaz.
  • Bankaların yüksek kesintilerine maruz kalınmaz.
  • Fiziki olmadığı için çalınma riskine karşı güvenlidir.
  • Astropay kullanarak, alışveriş harici ödemelerinizi de yapabilirsiniz.
  • Günlük kur değeri ile eş fiyatların sunulması sayesinde, yükselen fiyatlar görülmez.