Astropay ile Para yatırma

Sanal ortamların sürekli olarak farklı alanlarda da aktif kullanılması, ödemelerin de artık bu dünyadan yapılmasını etkiliyor.

Tabi güvenlik açısından risk taşıyan ödemeler, astropay kart ile daha kolay hale gelebiliyor. Elektronik ödeme kartını iki farklı şekilde temin edebilirsiniz. Kredi kartı veya banka havalesi şeklinde satın alabileceğiniz kart, fiziki olarak verilmez. Belirlediğiniz GSM numarasına kupon kodu olarak (PİN, CVV) olarak gönderilir.

İnternet sitemizden astropay satın almak için ödemenizi yaptıktan kısa bir süre sonra belirlediğiniz telefon numarasına bir kod gelecektir. Bu, astropay kodu ile güvenli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay nasıl alınır?

  • Canlı destek sayfamıza bağlanarak müşteri temsilciliğimiz ile iletişime geçin. Gerekli bilgileri aldıktan sonra yönergeleri izleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Ayrıca müşteri temsilciliğimizden yararlanarak astropay ile ilgili sormak istediğiniz tüm sorular hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Astropay’dan para nasıl çekilir?

Astropay kart, sadece alışverişlerde geçerli olan bir kart değildir. Aynı zamanda elinizde arta kalan ya da alacağınız ödemelere karşı aldığınız kupon kodunu nakit paraya çevirebilirsiniz.

Nasıl mı? Astropay Bozum yaparak!

  • Elinizdeki astropay EPİN kodunu müşteri temsilcimize teslim edin
  • Bir hesap numarası belirleyin.
  • Paranız güncel Euro kuru ile hesaplandıktan sonra TL cinsinden hesabınıza gelsin.