Astropay Geçen Siteler

Türkiye’de Ön ödemeli Astropay kart’ın geçtiği yerler

Online ödemeleri güvenli hale getiren Astropay kart, artık daha yaygın alanlarda kullanılabiliyor. Özellikle çocukların son zamanlarda ilgi duyduğu strateji oyunları, flash oyunlar,uçak ve otobüs biletleri,  ücretli araba oyunları , Oyunların ödemelerinde de artık kolaylıkla astropay kart kullanarak kredi kartı veya banka havalesi yapmanıza gerek kalmayacak.

Astropay kartın geçerli olduğu siteler hangileridir?

astropay geçen siteler

Elektronik ödeme kartları arasında en sık kullanılan ve güvenlik açısından en iyi güvenliğe sahip olan astropay kart, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde geçerli bir ödeme yöntemidir. Ancak kullanıcılarımızın alışveriş yaptıkları sitelerin (Türkiye lokasyonlu sitelerde T.C kanunlarına aykırı olmamasına) yurtdışında kullanacakları sitelerin ise bulundukları ülkelerin yasalarına aykırı olup olmadığına dikkat etmelerini öneriyoruz.

Sanal ödeme gerektiren ve yasal zeminde çalışan tüm internet sitelerinde geçerli olan astopay kart ile güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilir, ödeme yaparken herhangi bir şekilde kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Sadece satın aldığınız PİN kodunu, ödeme yaptığınız sitede, istenilen yere girmeniz yeterli olacaktır.

Astropay kartın geçerli olduğu bazı siteler: ,Offgamers ,World Of TanksMetin2Bilet bayi , Godaddy ,Dark Orbit,» Adventure Quest,» Rebtel,» Voip Buster ,» Facebook ,»Metin2 ,» Knight Online , » Silkroad Online ,» GameForge, » Bonbom ,» Aurora ,Ecopayz ,adreslerinde E-PİN geçerlidir