Astropay Geçen Siteler

Türkiye’de Ön ödemeli Astropay kart’ın geçtiği yerler

Astropay , merkezi İngiltere’de bulunan ve dünya genelinde 14 binden fazla online alışveriş sitesi ile anlaşması olan bir sanal kredi kartıdır. Kullanıcıların internet üzerinden sorunsuz alışverişler yapmalarına olanak sağlayan ukash, ayrıca kredili sistemlere para yüklenmesi konusunda öncelikli bir konumda yer almaktadır. Astropay LLP şirketi tarafından piyasaya sürülen Astropay, dünya üzerinde 14 binden fazla internet sitesi ile anlaşma sağlamış ve bu sayede kullanıcılarının oldukça geniş bir platformda alışveriş yapmasına olanak sağlamıştır.

Online ödemeleri güvenli hale getiren Astropay kart, artık daha yaygın alanlarda kullanılabiliyor. Özellikle çocukların son zamanlarda ilgi duyduğu strateji oyunları, flash oyunlar,uçak ve otobüs biletleri,  ücretli araba oyunları , Oyunların ödemelerinde de artık kolaylıkla astropay kart kullanarak kredi kartı veya banka havalesi yapmanıza gerek kalmayacak.

Astropay kartın geçerli olduğu siteler hangileridir?

astropay geçen siteler

Epin kartları arasında en sık kullanılan ve güvenlik açısından en iyi güvenliğe sahip olan astropay kart, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde geçerli bir ödeme yöntemidir. 

AstroPay 2009 yılında kuruldu ve dijital cüzdanı şu anda Asya, Afrika, Latin Amerika ve Birleşik Krallık’ta milyonlarca müşteriye ve yüzlerce satıcıya 200’den fazla ödeme yöntemiyle hizmet veriyor.

Kullanıcılar fiziksel kartı mağazalarda ödeme yapmak, ATM’den para çekmek ve sanal kartla çevrimiçi ödeme yapmak için kullanabilirken, aynı zamanda AstroPay platformunda bulunan nakit para iadesi ve diğer avantajlar gibi cazip avantajlara da erişebilirler.

Sanal ödeme gerektiren ve yasal zeminde çalışan tüm internet sitelerinde geçerli olan astopay kart ile güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilir, ödeme yaparken herhangi bir şekilde kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Sadece satın aldığınız PİN kodunu, ödeme yaptığınız sitede, istenilen yere girmeniz yeterli olacaktır.

Astropay kartın geçerli olduğu bazı siteler:

Offgamers ,World Of Tanks , WorldOfThanksMetin2,» , World Ofwarplanes , Fixbilet, Godaddy ,Neteller, AlfaCashier ,Epay , Bitsamp , Localbitcoins ,Wallester, Nuvei.com, Paxfull, PPro, Alternative payment,  Global Pay, War Gaming, Dundle,  Dark Orbit,» Adventure Quest,» Rebtel,» Voip Buster ,» Facebook ,»Metin2 ,» Knight Online , » Silkroad Online ,» GameForge, » Bonbom ,» Aurora ,Ecopayz ,ve daha fazlasi ,sürekli geçerli siteler artmaktadir.

Astropay Hakkında Haberler

  • https://paymentexpert.com/2022/07/22/astropay-to-sponsor-ukraine-at-the-maccabiah-games/
  • https://www.finextra.com/pressarticle/93117/astropay-launches-visa-debit-card
  • https://www.pymnts.com/digital-payments/2022/astropay-payment-links-introduced-in-more-latam-countries/